Borac Šamac na svom terenu savlao Proleter iz Teslića

Borac je u poslednjem prvenstvenom kolu pobjedio u Šamcu ekipu Omarske sa 2:0.  U jednoj uzbudljivoj utakmici domaćin je bolje iskoristio svoje šanse i došao do pobjede.

Prvu priliku je imala Omarska već u drugom minutu. Rosić Đorđe je izašao sam pred golmana, ali je Gluhić bio uspješniji i sačuvao svoju mrežu. Nakon toga, domaćin je preuzeo incijativu i došao u vodstvo u 15. minutu. Dujmušić je precizno šutirao sa vrha šesnaesterca i savladao Drinića. Na odmor se otišlo sa vođstvom domaćina 1:0.

U drugom poluvremenu, Omarska je imala više šansi, ali nije uspjela postići izjednačujući gol. Treba izdvojiti  dvije odlične prilike Rosić Branka, te šuteve Đorđa Rosića i Panića. Međutim, sve te prilike su propuštene, a to je u poslednjim trenucima susreta kaznio Simmeunović, koji je iz slobodnog udarca savladoa Drinića i postavio konačnih 2:0.

Borac – Omarska 2:0 (1:0)

Stadion: Gradski. Gledalaca: 150. Sudija: Dragan Todić (Doboj) 7,5. Strelci: Dujmušić u 15. i Simeunović u 90.minutu. Žuti kartoni: Simeunović(Borac), Grahovac i B.Rosić(Omarska).

BORAC: Gluhić 7, Ignjatović 7, Galešić 7, Dujmušić 7.5, Čeliković 7 , Simeunović 7.5, Ćosović 7 , Maksimović 7, Maslić(od 70.min.Pivašević -), Zurapović 7, Jaćimović 7.

OMARSKA: Drinić 7, Jokić 5.5 , Višić 5.5, Romanić 5.5, Nišević 5.5, B.Rosić 5.5, Panić 5.5, Grahovac 5.5, Anđić 5.5, Đ.Rosić 5.5, Gavranović 5(od 77.min.Radanović -).

Igrač utakmice: Milan Simeunović (Borac) 7,5.