VIJESTI

Draško Stanivuković potvrdio da Igor Crnadak osniva svoju partiju

Draško Stanivuković, predsjednik PDP-a i Pokreta “Sigurna Srpska”, potvrdio je da Igor Crnadak napušta redove PDP-a i da osniva svoju stranku.

– Rekao mi je to prije mjesec dana. Mi smo sjedili i razgovarali. Ja sam mu tada poželio mnogo sreće i uspjeha. Želim mu sve najbolje i njemu i svakome ko god smatra da je tako nešto potrebno da se desi na političkoj sceni. Kod nas nema gordosti i sujete – rekao je on.

On je istakao da se nastavlja boriti za demokratsku Republiku Srpsku, PDP i Pokret “Sigurna Srpska”.

Prema njegovim riječima, Crnadak se formalno-pravno i dalje vodi kao šef kluba.

– Ja se ne žurim da te procese ubrzam, već kad on kaže da je taj njegov subjekat registrovan, mi ćemo tada imenovati novog šefa kluba. Mi već znamo ime, kao i ime novog zamjenika – rekao je Stanivuković.

 

Slični tekstovi

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button